تبلیغات
طرفداران رئال مادرید - مطالب شهریور 1392
سه شنبه 1392/06/19

اس ام اس جدید زخم خوردن و درد sms jadid zakhm dard

   نوشته شده توسط: محمد    


اس ام اس جدید زخم خوردن و درد
sms jadid zakhm dardمن به تو نگاه می کردم و تو به ساعت

تو قرار داشتی و من بی قراریاس ام اس جدید زخم خوردن و درد
sms jadid zakhm dardبه اندازه ی چشمان کفتربازی که

کفترش بر بام دیگری نشسته

 بیقرارتم !اس ام اس جدید زخم خوردن و درد
sms jadid zakhm dardدیگر نمی نویسمت

هرکس به چشم هایم نگاه کند

تو را خواهد خوانداس ام اس جدید زخم خوردن و درد
sms jadid zakhm dard


ادامه مطلب

برچسب ها: sms جدید زخم خوردن و درد ، اس جدید زخم خوردن و درد ، اسمس جدید زخم خوردن و درد ، اس مس جدید زخم خوردن و درد ، س م س جدید زخم خوردن و درد ، مسیج جدید زخم خوردن و درد ، پیام جدید زخم خوردن و درد ، پیامک جدید زخم خوردن و درد ، متن جدید زخم خوردن و درد ، شعر جدید زخم خوردن و درد ،

سه شنبه 1392/06/19

اس ام اس جدید عشق و دوستی sms jadid love dusti

   نوشته شده توسط: محمد    


اس ام اس جدید عشق و دوستی
sms jadid love dustiبهار من مرا بگذار و بگذر

 رهایم کن برو دلدار و بگذر

من عادت می کنم اینجا به غم ها

 مرا پر کن از این اجبار و بگذراس ام اس جدید عشق و دوستی
sms jadid love dustiتوی دنیایی که قلبا

هر کدوم یه جا اسیرن

کاش به فکر اونا باشیم

 که از این زمونه سیرناس ام اس جدید عشق و دوستی
sms jadid love dustiمن مرده ام

 به نسیم خاطره ای

 گاهی تکانی می خورم

همیناس ام اس جدید عشق و دوستی
sms jadid love dusti


ادامه مطلب

برچسب ها: sms جدید عشق و دوستی ، اس جدید عشق و دوستی ، اسمس جدید عشق و دوستی ، س م س جدید عشق و دوستی ، مسیج جدید عشق و دوستی ، پیام جدید عشق و دوستی ، پیامک جدید عشق و دوستی ، شعر جدید عشق و دوستی ، اشعار جدید عشق و دوستی ، متن جدید عشق و دوستی ،

سه شنبه 1392/06/19

اس ام اس جدید زیبا و ناب sms jadid ziba

   نوشته شده توسط: محمد    

اس ام اس جدید زیبا و ناب
sms jadid zibaعشق را آب حیات می دانم

 هر قطره اش را عمر جاودان می دانم

بی قطره قطره های آن بر خودم

مرگ را میهمان می دانماس ام اس جدید زیبا و ناب
sms jadid zibaیه جهان قاصدک ناز به راحت باشد

 بوی گلنذر قشنگی نگاهت باشد

خداوند شب و روز تمام لحظات

 پشت و پناه تو عزیزم باشداس ام اس جدید زیبا و ناب
sms jadid zibaبراى متعهد بودن مهم نیست

 یه حلقه ی فلزى توى دستت باشه

مهم اینه که یه حلقه از عشق دور قلبت باشهاس ام اس جدید زیبا و ناب
sms jadid ziba


ادامه مطلب

برچسب ها: sms جدید زیبا و ناب ، اس جدید زیبا و ناب ، اسمس جدید زیبا و ناب ، اس مس جدید زیبا و ناب ، س م س جدید زیبا و ناب ، مسیج جدید زیبا و ناب ، پیام جدید زیبا و ناب ، پیامک جدید زیبا و ناب ، متن جدید زیبا و ناب ، شعر جدید زیبا و ناب ،

سه شنبه 1392/06/19

اس ام اس جدید و جملات تا حالا دقت کردی sms jadid ta hala deghat

   نوشته شده توسط: محمد    

اس ام اس جدید و جملات تا حالا دقت کردی
sms jadid ta hala deghatتا حالا دقت کردین که سر هر موضوعی که تو خونه دعوا میشه

 نتیجه اینه که تو زیاد میری اینترنت !؟اس ام اس جدید و جملات تا حالا دقت کردی
sms jadid ta hala deghatتا حالا دقت کردین که تو فیلم های ترسناک طرف میخواد فرار کنه

 هیچ وقت ماشینش روشن نمیشه !؟اس ام اس جدید و جملات تا حالا دقت کردی
sms jadid ta hala deghatتا حالا دقت کردین که مهمون غریبه که میاد آدم کار کردنش گل می کنه

و هی میره تو اشپزخونه دنبال کار !؟اس ام اس جدید و جملات تا حالا دقت کردی
sms jadid ta hala deghat


ادامه مطلب

برچسب ها: sms جملات تا حالا دقت کردی ، استاتوس جملات تا حالا دقت کردی ، جک جملات تا حالا دقت کردی ، جوک جملات تا حالا دقت کردی ، طنز جملات تا حالا دقت کردی ، جملات تا حالا دقت کردی خنده دار ، جملات تا حالا دقت کردی باحال ، جملات تا حالا دقت کردی جالب ، جملات تا حالا دقت کردی هرره ، جملات تا حالا دقت کردی شاد ،

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری ۹۲، از اطلاعیه پذیرش دانشجو در برخی از کدرشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت این دوره از آزمون در ۲۹ مهر ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری ۹۲ در روزهای ۱۸،۱۷ و۱۹ شهریور ماه، اظهارکرد: کلیه‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی‌ هریک‌ از کدرشته محل‌های‌ تحصیلی باید برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت‌نام ابتدا به سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی مراجعه کنند، در صورتی که برنامه زمانی خاص در سایت دانشگاه اعلام نشده بود، در زمان مذکور برای ثبت‌نام اقدام کنند.

وی با اشاره به نحوه گزینش نهایی و ضوابط مربوط در آزمون دکتری، گفت: در گزینش نهایی هریک از رشته‌محل‌ها، با توجه به قانون مربوط به سهمیه رزمندگان، ۲۰ درصد ظرفیت هر رشته با رعایت آیین‌نامه اجرایی قانون مذکور به این سهمیه تخصیص داده شده و ۱۰ درصد اضافه بر ظرفیت با رعایت مصوبات مربوط به مربیان آموزشی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم اختصاص داده شده و گزینش براساس آن انجام شده است.

وی افزود: پذیرش نهایی داوطلبان با توجه به مصوبات مربوط و دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت علوم و با توجه به سهمیه ثبت نامی بر اساس نمره اولیه آزمون (۸۰ درصد نمره کل آزمون و ۲۰ درصد معدل تراز شده مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد) با ضریب یک و نمره مصاحبه اعلام شده از سوی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی با ضریب یک انجام شده است.

توکلی با اشاره به انتشار کارنامه داوطلبان واجد شرایط گزینش در دهم مهر ماه، اظهارکرد: بر این اساس کارنامه‌ حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هریک از کدرشته‌های معرفی شده برای مصاحبه و در سهمیه مربوط از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

ممنوعیت تغییر گرایش و انتقال پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری

وی با تاکید بر اینکه تغییر گرایش و انتقال پذیرفته‌شدگان دوره‌های دکتری «Ph.D» امکان‌پذیر نیست، خاطرنشان کرد: امور مربوط به آن در حیطه وظایف این سازمان نیست، بنابراین درخواست‌های داوطلبان در این خصوص قابل بررسی نخواهد بود.

مشاور عالی سازمان سنجش با تاکید بر اینکه حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت‌نام الزامی است، تصریح کرد: ثبت‌نام منحصراً در روزهای مذکور توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک لازم انجام می‌شود و عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در زمان یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.

وی افزود: معدل‌ مدرک کارشناسی (لیسانس)‌ و کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس)‌ پذیرفته‌شده‌ باید با معدل‌هایی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام، شرکت در آزمون و یا نهایتاً در مرحله مصاحبه به‌ سازمان‌ اعلام‌ کرده‌اند، یکسان‌ باشد، در غیر این صورت، ضمن «کان‌لم‌یکن» تلقی شدن قبولی، از ثبت‌نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند جداً خودداری می‌شود.

توکلی تاکید کرد: پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دکتری سال ۱۳۹۲ حتی در صورت عدم ثبت‌نام در رشته قبولی، مجاز به شرکت و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال ۱۳۹۳ نخواهند بود.

اصلاحات رشته‌های دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری

وی افزود: همچنین با توجه به اعلام دفتر گسترش وزارت علوم و یا دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کد رشته‌ محل‌های “مهندسی مخازن هیدروکربوری ( زمینه زمین‌شناسی نفت)، مهندسی مخازن هیدروکربوری (اکتشاف)” پژوهشگاه صنعت نفت، “زبان و ادبیات عرب (دوره روزانه) و زبان و ادبیات عرب (دوره شبانه)” دانشگاه ایلام، “مهندسی مکانیک – طراحی کاربردی (دینامیک جامدات)، مهندسی مکانیک – طراحی کاربردی (دینامیک، کنترل و ارتعاشات)، مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی و مهندسی کامپیوتر– فناوری اطلاعات (IT) دانشگاه صنعتی شریف حذف شده و در این کد رشته‌ها پذیرش دانشجو انجام نشده است.

http://www.phdazmoon.org/


برچسب ها: زمان انتشار تکمیل ظرفیت و کارنامه آزمون دکتری 92/ حذف شش رشته محل ،

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در ساعت ۹ صبح فردا پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه خبر داد و گفت: حدود ۷۰ هزار نفر در این دوره از آزمون پذیرفته شدند.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر اقبالی در نشستی خبری با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون مقطع کارشناسی ارشد در روز پنج شنبه ۱۴ شهریور ماه از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.com، اظهارکرد: در آزمون کارشناسی ارشد امسال ۶۲۵ هزار نفر داوطلب در ۱۱۲ مجموعه امتحانی و ۳۲۳۹ رشته محل شرکت کردند.

وی با اشاره به پذیرش حدود ۷۰ هزار داوطلب در آزمون ارشد دانشگاه آزاد، در خصوص نسبت جنسیتی پذیرفته‌شدگان، گفت: در این دوره آزمون ارشد ۴۴ درصد زن و ۵۶ درصد مرد پذیرفته شدند.

وی به معرفی‌شدگان ۱۴ رشته‌ گروه آزمایشی هنر اشاره کرد و افزود: داوطلبانی که حدنصاب نمره کتبی را در این مرحله کسب کرده‌اند، برای آزمون مرحله دوم دعوت خواهند شد که آزمون‌های این مرحله در خصوص این رشته‌ها به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.

اقبالی افزود: جزئیات بیشتر آزمون مرحله دوم رشته‌های گروه آزمایشی هنر در روز شنبه ۱۶ شهریور از طریق سایت اطلاع رسانی مرکز آزمون به نشانی www.pubr-azmoon.com ‌اعلام می‌شود.

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان از روز سه‌شنبه

وی در خصوص زمان مراجعه این افراد به واحدهای دانشگاهی، گفت: پذیرفته شدگان می‌توانند در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۹ و ۲۰ شهریور ماه به واحدهای دانشگاهی مراجعه و ثبت نام قطعی در واحد را انجام دهند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه خبر داد و با بیان اینکه کلیه پذیرفته شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، اظهار کرد: سعی می‌شود تا قبل از ۱۵ مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود و ۸۰۰۰ نفر در این دوره پذیرفته می‌شوند.

اقبالی با بیان اینکه امسال ظرفیت خالی نداشتیم، اظهار کرد: امسال ۱۲ درصد افزایش ظرفیت داشتیم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.


http://www.phdazmoon.org/


برچسب ها: تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 92 ، آزاد ، آزمون ، ارشد ، امکان ، تکمیل ، ثبت‌نام ، دانشگاه ، زمان ، شرکت ، ظرفیت ، مرحله ، پذیرفته‌شدگان ،

دانلود آهنگ جدید وبسیار شنیدنی علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده

ترانه : علی ایلیا / آهنگ :علی زیبایی/ تنظیم : علی زیبایی و علی ضیا

ویولون : مهدی رنجبر / میکس و مسترینگ : علی ضیا

دانلود آهنگ جدید علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده


ادامه مطلب

برچسب ها: آهنگ جدید علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده ، آهنگ علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده ، دانلود آهنگ جدید از علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده ، دانلود آهنگ جدید علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده ، دانلود آهنگ علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده ، دانلود موزیک جدید از علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده ، دانلود موزیک جدید علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده ، دانلود موزیک علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده ، علی زیبایی دانلود آهنگ جدید بی فایده ، علی زیبایی دانلود موزیک جدید بی فایده ، عکس علی زیبایی ( تکتا )در آهنگ بی فایده ، موزیک جدید علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده ، موزیک علی زیبایی ( تکتا ) به نام بی فایده ،

دانلود آهنگ جدید وبسیار شنیدنی امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم

ترانه و آهنگ : امید علومی / تنظیم ، میکس ومسترینگ :الیاس شیرزاد

دانلود آهنگ جدید امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم


ادامه مطلب

برچسب ها: آهنگ امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم ، آهنگ جدید امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم ، امید علومی و رضا اسفندیار دانلود آهنگ جدید من تورو دارم ، امید علومی و رضا اسفندیار دانلود موزیک جدید من تورو دارم ، دانلود آهنگ امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم ، دانلود آهنگ جدید از امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم ، دانلود آهنگ جدید امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم ، دانلود موزیک امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم ، دانلود موزیک جدید از امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم ، دانلود موزیک جدید امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم ، عکس امید علومی و رضا اسفندیار در آهنگ من تورو دارم ، موزیک امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم ، موزیک جدید امید علومی و رضا اسفندیار به نام من تورو دارم ،

شنبه 1392/06/16

دانلود آهنگ جدید فواد چیلیک به نام آی عاشقا

   نوشته شده توسط: محمد    

دانلود آهنگ جدید وبسیار شنیدنی فواد چیلیک به نام آی عاشقا

ترانه و آهنگ : برادران چیلیک / تنظیم : علیرضا جعفری
ویولن : امیر حسین محمودی / میکس و مسترینگ : محمد افضل

 دانلود آهنگ جدید فواد چیلیک به نام آی عاشقا


ادامه مطلب

برچسب ها: آهنگ جدید فواد چیلیک به نام آی عاشقا ، آهنگ فواد چیلیک به نام آی عاشقا ، دانلود آهنگ جدید از فواد چیلیک به نام آی عاشقا ، دانلود آهنگ جدید فواد چیلیک به نام آی عاشقا ، دانلود آهنگ فواد چیلیک به نام آی عاشقا ، دانلود موزیک جدید از فواد چیلیک به نام آی عاشقا ، دانلود موزیک جدید فواد چیلیک به نام آی عاشقا ، دانلود موزیک فواد چیلیک به نام آی عاشقا ، عکس فواد چیلیک در آهنگ آی عاشقا ، فواد چیلیک دانلود آهنگ جدید آی عاشقا ، فواد چیلیک دانلود موزیک جدید آی عاشقا ، موزیک جدید فواد چیلیک به نام آی عاشقا ، موزیک فواد چیلیک به نام آی عاشقا ،

شنبه 1392/06/16

دانلود آهنگ جدید افشین آذری به نام مارال

   نوشته شده توسط: محمد    

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده شنیدنی افشین آذری به نام مارال

  ترانه ، آهنگ ، تنظیم ، میکس و مسترینگ :افشین آذری

این آهنگ به زبان آذری  میباشد!

دانلود آهنگ جدید افشین آذری به نام مارال


ادامه مطلب

برچسب ها: آهنگ افشین آذری به نام مارال ، آهنگ جدید افشین آذری به نام مارال ، افشین آذری دانلود آهنگ جدید مارال ، افشین آذری دانلود موزیک جدید مارال ، دانلود آهنگ افشین آذری به نام مارال ، دانلود آهنگ جدید از افشین آذری به نام مارال ، دانلود آهنگ جدید افشین آذری به نام مارال ، دانلود موزیک افشین آذری به نام مارال ، دانلود موزیک جدید از افشین آذری به نام مارال ، دانلود موزیک جدید افشین آذری به نام مارال ، عکس افشین آذری در آهنگ مارال ، موزیک افشین آذری به نام مارال ، موزیک جدید افشین آذری به نام مارال ،

شنبه 1392/06/16

دانلود آهنگ جدید امیر علی به نام میگن دلت گرفته

   نوشته شده توسط: محمد    

دانلودآهنگ جدید و فوق العاده شنیدنی امیر علی به نام میگن دلت گرفته 

  ترانه و آهنگ : امیر علی / گیتار : فرهاد بهبهانی / تنظیم : دی جی بلک زینگ

دانلود آهنگ جدید امیر علی به نام میگن دلت گرفته


ادامه مطلب

برچسب ها: آهنگ امیر علی به نام میگن دلت گرفته ، آهنگ جدید امیر علی به نام میگن دلت گرفته ، امیر علی دانلود آهنگ جدید میگن دلت گرفته ، امیر علی دانلود موزیک جدید میگن دلت گرفته ، دانلود آهنگ امیر علی به نام میگن دلت گرفته ، دانلود آهنگ جدید از امیر علی به نام میگن دلت گرفته ، دانلود آهنگ جدید امیر علی به نام میگن دلت گرفته ، دانلود موزیک امیر علی به نام میگن دلت گرفته ، دانلود موزیک جدید از امیر علی به نام میگن دلت گرفته ، دانلود موزیک جدید امیر علی به نام میگن دلت گرفته ، عکس امیر علی در آهنگ میگن دلت گرفته ، موزیک امیر علی به نام میگن دلت گرفته ، موزیک جدید امیر علی به نام میگن دلت گرفته ،

تعداد کل صفحات: 6 1 2 3 4 5 6